Propoñémosche estes plans

Se ainda non tes plan, aquí podes consultar todos os eventos programados en Arousa Norte formada polos concellos de Boiro, Rianxo, A Pobra do Caramiñal e Riveira.

Ordenar opcións

7sep - 7decsep 700:00dec 7Tarxeta acreditativa do grao de discapacidade

7sep - 30sep 700:00sep 30BONO COIDADO

1oct - 30dec21:00dec 30- 20:30Outono Cultural en Rianxo

20oct - 15decoct 2020:30dec 15Ciclo de relato breve e música, liñas paralelas: Encontros co fantasma

21oct - 14janoct 2110:00jan 14Exposición museo do gravado

28nov - 11decnov 2810:30dec 11Nadal concilia: Campamento multidisciplinar

1dec - 2310:00dec 23- 21:00Exposición: "Eu sei quen son" - Cervantes

2dec - 31jandec 209:00jan 31Exposición: Mínimos en negro de María Regueira

2dec - 4dec 213:00dec 4RUTA DE TAPAS AROUSA NORTE Q TAPAS

4dec11:00- 13:00Baloncesto:CENTRO SPORT/ASAMBAL – SANTA BAIA/JEALSA

4dec17:00- 20:00III Concurso de Música Tradicional Fogo Fatuo

4dec20:00- 22:00Concerto: DANI WILDE - British Blues Belle

5dec12:00- 13:30Contacontos en familia

5dec17:00- 18:00Educación Emocional para crianzas de 5 a 10 anos

5dec19:00- 20:00Club de lectura xuvenil

6dec10:30- 21:15Ioga

6dec17:00- 18:30Curso: Iniciación á informática

6dec18:00- 19:00Ioga para crianzas

7dec18:00- 20:30Taller: iniciación ó grabado

8dec10:30- 21:15Ioga

8dec17:30- 18:30Bebeteca: encontros para lectores da primeira infancia

8dec18:00- 19:00Ioga embarazadas

9dec10:00- 13:00Curso: crea felicitacións de Nadal

9dec - 11dec 913:00dec 11RUTA DE TAPAS AROUSA NORTE Q TAPAS

9dec20:30- 21:00Peter Punk “Peor imposible”

10dec12:00- 13:30Contacontos en familia

10dec - 11dec 1017:00dec 11XIII exposición da camelia sasanqua e outras

10dec17:00- 20:30II xornada de bioloxía marina

10dec20:30- 21:30relato breve e música: “Relatos macabros”

12dec17:00- 18:00Educación Emocional para crianzas de 5 a 10 anos

12dec19:00- 20:00Club de lectura xuvenil

13dec - 15dec 1310:00dec 15Curso: Deseño Gráfico

13dec10:30- 21:15Ioga

13dec17:00- 18:30Curso: Iniciación á informática

13dec18:00- 19:00Ioga para crianzas

14dec18:00- 20:30Taller: iniciación ó grabado

15dec10:30- 21:15Ioga

15dec17:30- 18:30Bebeteca: encontros para lectores da primeira infancia

15dec18:00- 19:00Ioga embarazadas

16dec - 18dec 1613:00dec 18RUTA DE TAPAS AROUSA NORTE Q TAPAS

16dec20:30- 22:00Cine "Alta Fidelidad

17dec19:30- 21:00FESTIVAL NADAL DE PATINAXE ARTÍSTICA

17dec20:30- 21:30relato breve e música: “Sucesos no Nadal”

19dec17:00- 18:00Educación Emocional para crianzas de 5 a 10 anos

19dec19:00- 20:00Club de lectura xuvenil

20dec10:30- 21:15Ioga

20dec17:00- 18:30Curso: Iniciación á informática

20dec18:00- 19:00Ioga para crianzas

21dec18:00- 20:30Taller: iniciación ó grabado

22dec10:30- 21:15Ioga

22dec17:30- 18:30Bebeteca: encontros para lectores da primeira infancia

22dec18:00- 19:00Ioga embarazadas

23dec20:30- 21:30Cine "La Gran Seducción"

24dec11:00- 14:00TORNEO XADREZ NADAL “CONCELLO DA POBRA”

26dec17:00- 18:00Educación Emocional para crianzas de 5 a 10 anos

26dec18:30- 19:30Cine: "Viaxe Máxico a África" (infantil)

26dec19:00- 20:00Club de lectura xuvenil

27dec10:30- 21:15Ioga

27dec17:00- 18:30Curso: Iniciación á informática

27dec18:00- 19:00Ioga para crianzas

27dec18:30- 19:30Cine: "Pérez el Ratoncito de tus sueños 2" (infantil)

27dec18:30- 20:00Club de lectura de adultos

28dec18:00- 20:30Taller: iniciación ó grabado

28dec18:30- 19:30Cine: "Kika Superbruja y el Viaje a Mandolán" (infantil)

29dec10:30- 21:15Ioga

29dec17:30- 18:30Bebeteca: encontros para lectores da primeira infancia

29dec18:00- 19:00Ioga embarazadas

29dec18:30- 19:30Musical: Lidya Botana "De aquí para alá" (infantil)



Se queres descargar un pantallazo das actividades deste mes fai click aquí.